Ankara Reklam Danışmanlığı

07 Şubat 2023

Tam günlük ev temizliği neler yapılır?

Ev temizliği günlük rutin bir iş olması sebebiyle birçok kişiye kolay gelmektedir. Ancak hakkıyla yapılan ev temizliği o kadar da kolay bir iş değildir. Bunun en temel sebebi gözle görülmeyen mikropların günlük yaşam içinde eve yerleşmesi ve evin her yerinde olmasıdır. Görünmeyen mikroplarla mücadele oldukça zaman alıcı bir işlemdir. Bunun içinde profesyonel bir temizlik şirketi desteği gerekmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

27 Şubat 2023

Okul Temizliği Nasıl Yapılır?

Toplum yaşam alaların başında gelen okullarda sağlıklı bir eğitim öğretim yılı için okul temizliği kavramı ve hijyen ön planda gelmektedir. Bu sebeple okullarda temizlik için görevlendirilecek kişilerin temizlik ve hijyen kurallarını çok iyi bilmeleri ve bilinçli okul temizliği yapmaları gerekmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

20 Şubat 2023

Kreş Temizliği Nasıl Yapılır?

Kreşlerde yapılan temizlikler çok önemlidir. Bu tarz yerlerde çocukların gün içinde yaklaşık 7-8 saat birlikte olmaları ve birbirleriyle temas etmeleri neticesinde ortamda bir çocuğumuzun hasta olması neticesinde bulaşıcılık artacaktır. Doğal olarak kreşlerde bulaşıcı hastalıklar veya mikroplar diğer yerlere göre daha fazadır. Tüm bu sebeplerden dolayı kreş temizliği son derece önem arz etmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

10 Şubat 2023

Cami Temizliği Nasıl Yapılır?

Cami temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken en temel husus cami içindeki hiçbir eşya veya cihaza zarar vermeden bozmadan toz ve kirden arındırmaktır. Nitekim cami temizliği konusunda 28 Mayıs 1986 gün ve K/170/1060 sayılı Başkanlık onayı ile yürürlüğe giren “CAMİLERİN BAKIM ONARIM TEMİZLİK VE ÇEVRE TANZİMİ YÖNERGESİ” 11. Maddesi cami temizliğini şu şekilde tanımlamaktadır. “Cami ve müştemilâtı ile bahçe ve avlusunun teberrukât eşyasının ve tezyinatın evsafını bozmadan toz ve kirden arındırılmasıdır”.

Ankara Reklam Danışmanlığı

03 Şubat 2023

Ofis Temizleme Ne Kadar?

Evinin temizliği kadar ofis temizliğine de önem veren işletme sahipleri ofis temizleme ne kadar diye internette arama yapmaktadırlar. Doğal olarak hem ucuz hem de işi profesyonel firmalara yaptırmak istemektedirler. Ofis temizleme ne kadar şeklinde aratma yapan firmalar şu an bu yazıyı okuyorsanız doğru adrestesiniz.

Ankara Reklam Danışmanlığı

29 Ocak 2023

Güneş Enerjisi Kaç Yılda Bir Temizlenir?

Güneş paneli temizleme işlemine bazen güneş enerjisi temizleme olarak adlandırılmaktadır. Güneş panellerinin kirlenme sebeplerinin başında toz gelmekle birlikte mevsimsel olarak kar, yağmur, kir, yaprak kalıntıları, ağaçlardan gelen polen kalıntıları ve en önemlisi kanatlı hayvanların üzerine bıraktığı pisliklerden oluşmaktadır. Güneş panellerinin bu tür kirlerden arındırma işlemine güneş paneli temizleme denilmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

19 Ocak 2023

Zemin Cilası Nasıl Yapılır?

Parke zemin cilası bu alanda profesyonelleşmiş uzman bir personel tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Parke zemin cilası uygulaması yapılırken kendi içinde bir takım sıralaması olan bir uygulamadır. Bu işlem önceliği atlandığı zaman sağlıklı ve güzel bir görünüm elde edilmez.

Ankara Reklam Danışmanlığı

12 Ocak 2023

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Yeni alacağımız inşaatı yeni bitmiş evin inşaat sonrası ev temizliği oldukça zor ve zahmetli bir temizliktir. İnşaat sonrası ev temizliği özel donanım ve kuvvetli kimyasal maddeler istemektedir. Kullanılacak özel donamınlar genelde her evde kolaylıkla bulunabilecek malzemeler değildir. Doğal olarak bunları kiralamak gerekecek bu da sizin için ekstra bir külfet demektir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

05 Ocak 2023

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrika temizliği nasıl yapılır sorusuna cevap arayanlar için yazmış olduğum blog yazısına hoş geldiniz. Fabrikalar genel olarak 24 saat aktif bir şekilde çalışan ve kendi içinde vardiya sistemi ile personel çalıştıran üretim yerleridir. Doğal olarak gerek üretim tesislerinde gerekse personel hareketliliği yönünden sürekli hareketin olduğu yerlerdir. Bundan dolayıdır ki fabrika temizliği nasıl yapılır sorusu merak edilen soruların başında gelmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

29 Aralık 2022

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yaplır?

Dış cephe cam temizliği son zamanlarda özellikle metropollerde hızlı bir şekilde kendini gösteren çok katlı rezidans, site şeklindeki binaların dış cephe temizliğine verilen isimdir. İnşa edilen binaların estetik ve mimari görüntüsü için genel olarak cam yapılar tercih edilmektedir. Doğal olarak zamanla camlar üzerinde hava kirliliği, araç egzoz kirliliği, yağmur, toz ve güneş gibi etkenlerden dolayı kir ve kir katmanı oluşmaktadır.

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz