Okul-Kreş-Dershane Temizliği

Okul-Kreş-Dershane Temizliği üçü de gelecekte vatanımızı emanet edeceğimiz yavrularımızın geleceğe hazırlanacağı mekânlar olması sebebiyle bizler için ayrı bir öneme sahiptirler. Geleceğiminiz teminatı çocuklarımızın sağlıklı, huzurlu, hijyen bir ortamda eğitim görmeleri için Okul-Kreş-Dershane Temizliği ayrı bir önem görmektedir. Ankara DMR temizlik olarak da bizlerinde temizlik yapmaktan ayrıca mutlu olduğumuz bir alandır.

Okul-Kreş-Dershane Temizliği olarak genel temizlik prosedürleri çerçevesinde temizlik yapılmaktadır. Temizlikte tercih edilen temizlik malzemeler, ise yavrularımızın sağlığın zarar vermeyecek şekilde seçilmektedir. Kurumunuz ister devlet okulu olsun ister özel okul olsun bizlere temizlik için ulaşmanız yeterlidir. Maalesef her geçen gün okulların öğrenci kapasitesinin artması sebebiyle birçok okul kendi imkânları ile Okul-Kreş-Dershane Temizliği gerçekleştirememektedirler. Bu da okuldaki hem öğrencilerin hem de çalışan personelin sağlığı ile problemler oluşturmaktadır. Bu problemin neticesinde ise Okul-Kreş-Dershane Temizliği için profesyonel desteğe gereksinim olmuştur.

Ankara ilinde profesyonel ekibimizle yapmış olduğumuz ev-ofis temizliği, hastane temizliği, villa temizliği, zemin cilası hizmetleri gibi temizliklere ilaveten Okul-Kreş-Dershane Temizliği de yapmaktayız. Bunun için bizimle www.ankaradmrtemizlik.com/iletisim adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Okul-Kreş-Dershane Temizliği

Okul-Kreş-Dershane Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Okul-Kreş-Dershane Temizliği öncesi kurumun yöneticisi ile görüşüp bir temizlik planı oluşturulmaktadır. Belirlenen plan doğrultusunda okul temizliği yapılmaktadır. Okul temizliği bina kendi içinde gruplandırılarak yapılmaktadır. Bu gruplandırma şu şekilde yapılmaktadır;

 • Öğrencilerin ders görmüş oldukları sınıflar/atölyeler,
 • İdarecilerin çalışma ofislerinin temizliği,
 • Spor salonunun ve giyinme odalarının temizliği,
 • Ortak kullanılan WC ve lavaboların temizliği şeklinde gruplandırılarak okul temizliği yapılmaktadır.

Okul-Kreş-Dershane Temizliği Hangi Aşamalarda Yapılmaktadır?

Okul-Kreş-Dershane Temizliği şu aşamalar dâhilinde yapılmaktadır:

 • Tüm oda zemlerinin süpürülerek temizlenmesi,
 • Oda zeminlerinin paspas veya silme makinaları yardımıyla silinmesi,
 • Sıra üstlerinin ve öğretmen kürsüsünün tozunun alınması,
 • Duvarda asılı bulunan pano ve tabloların tozunun alınması,
 • Okul binasının dış cephe cam silimi ve iç camlarının silinmesi,
 • Kapı ve prizlerin tozunun alınması,
 • İdari odaların detay temizliği,
 • Spor salonların zemin temizliği,
 • Lavabo ve WC’lerin detay temizliği şeklinde yapılmaktadır.
Kreş ve anaokulu temizliği

Kreş ve Anaokulu Temizliği

Kreş ve anaokulu temizliği oldukça önemli bir temizlik alanıdır. Buralar da 3-6 yaş grubu minik yavrularımız bulunduğu için hastalığa veya enfeksiyon daha kolay yakalanmaktadırlar. Kreş ve anaokulu temizliği yavrularımızı ev rahatlığında ve hijyeninde bir ortam oluşturmaya çalışmaktayız. Kreş ve anaokulu temizliği esnasında genel temizlik yanında şayet yerler halı kaplama ise halılar da özel süpürgeler ile süpürülerek temizlenmektedirler.

Bu tür yerlerde özellikle tuvaletler, yemekhaneler ve yavrularımızın yatacakları mekânlar daha bir itina ile temizliği yapılmaktadır. Kreş ve anaokulu temizliği için bizleri gönül rahatlığı içinde arayabilirsiniz. Gününün büyük bir kısmını kreşlerde geçiren yavrularımıza hizmet verdiğimizin bilincinde olarak temizlik yapmaktayız.

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz