İple Erişmeli (Dağcılık) Temizlik

Ankara İlinde her geçen gün hizmet politikalarını yenileyen profesyonel ekibimizle birlikte sizlerin memnuniyetinden duymuş olduğumuz mutlulukla temizlikte iple erişmeli (Dağcılık) Temizlik yapmaktayız. Sadece temizlik sektöründe değil birçok farklı alanda da tercih edilmeye başlayan iple erişmeli (Dağcılık) Temizlik uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu alanda çalışan uzman personelimiz sizin için göreve hazırdır.

İple erişmeli (Dağcılık) Temizlik daha çok dış cephe cam temizlik işlemlerinde tercih edilmektedir. Bu hizmet daha çok yüksek binalarda tercih edilmektedir. Sadece temizlik için değil bunun yanında montaj, led aydınlatma sistemlerinin kurulması noktasında da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İple Erişmeli (Dağcılık) Temizlik Faydaları Nelerdir?

İple erişmeli (Dağcılık) Temizlik faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Zaman açısından: Yüksek binalarda iskele kurumu için harcanacak zaman bu hizmet ile daha kısa zamanda tamamlanıp sonuca erecektir.
  • Ekonomik: Yüksek binalarda iskele kurma veya vinç kiralama masrafları bu hizmette ödenmeyeceği için daha ekonomik bir hizmettir.
  • Güvenlik: İple erişmeli (Dağcılık) Temizlik hizmeti sayesinde alınacak güvenlik tedbirleri sayesinde klasik yöntemlere göre daha güvenilir ve hayati risk daha azdır.

İple Erişmeli (Dağcılık) Temizlik Nerelerde Kullanılmaktadır?

İple erişim hizmetleri genel olarak her geçen gün hızlı bir şekilde gelişen yüksek binaların dış cephe cam temizliği başta olmak üzere;

  • Gökdelenler,
  • Oteller,
  • Alış veriş merkezleri,
  • Şirketler, köprü, karayolları,
  • Duvar boyama,
  • Tadilat gibi işlemlerde de tercih edilmektedir.
İple erişmeli (Dağcılık) temizlik

İple Erişmeli (Dağcılık) Temizlik Fiyatı Ne Kadar?

İple erişmeli (Dağcılık) Temizlik fiyatı için sabit bir ücret bildirmek mümkün değildir. Ancak klasik yöntemlere göre daha hesaplı ve uygun olduğunu söyleyebiliriz. İple erişmeli (Dağcılık) Temizlik için görevlendirilecek uzman personel sayısı, bina uzunluğu gibi etkenler İple erişmeli (Dağcılık) Temizlik fiyatı için değişkenlikler gösterebilmektedir. Size özel İple erişmeli (Dağcılık) Temizlik fiyatı için https://www.ankaradmrtemizlik.com/iletisim adresinden bizlere ulaşınız.

İple Erişmeli (Dağcılık) Temizlik Nedir?

İple erişim hizmetleri özellikle gökdelen gibi yüksek binalarda klasik yöntem olan vinç veya iskele yerine özel bir yöntem olan özel ipler kullanarak üst düzey güvenlik önlemleri alınarak yapılan temizlik işlemlerine verilen isimdir. İple erişmeli (Dağcılık)temizlik ile ulaşılamayacak yerlere ve baş döndürücü yüksekliklerde kolaylıkla işlem yapılabilmektedir. Bu işlemlerde her personel görev alamamaktadır. Ancak, tırmanma ve dağcılık sertifikası olan özel eğitim almış kişiler burada çalışabilmektedir. İple erişim hizmetleri için sizde Ankara DMR Temizlik firmamız ile irtibata geçiniz.

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz