Sözleşmeli Personel Temini

Sözleşmeli personel temini firmaların istekleri doğrultusunda üç farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlar şunlardır: sürekli personel, sözleşmeli personel, gündelik personel şeklindedir. Sözleşmeli personel temininin firmaları faydaları personelin bordro işlemleri ile uğraşmayacak olmasıdır. Sadece bu özellik değil, bu özelliğin yanında personelin işe alım süreçleri, eğitimi, denetlenmesi, sgk pirim takibi gibi işlemler de Ankara DMR Temizlik tarafından yerine getirilecektir.

Bu kadar faydasına ilaveten sözleşmeli personel temini size ayrıca kriz dönemlerinde veya küçülmeye gitmeye karar verdiğinizde personelin özlük veya tazminat gibi problemleriyle ilgilenmeyecek olmama kolaylığını da sağlamaktadır. Ayrıca firmamızın sağlamış olduğu sözleşmeli personel temini ile personelimiz çay dağıtım hizmeti ve ufak tefek yan işleri de yaparak sizin ve işyerinizin rahatlamasını sağlamış olacaktır.

Sözleşmeli personel temini kapsamında size önermiş olduğumuz personel için 6-12 ay gibi sürelerde istihdam sözleşmesi yapmaktayız. Ancak sizin özel taleplerinizin olması durumunda size özel sözleşme imkânı sağlamaktayız. Ayrıca, bir sebepten dolayı sözleşme süresinden önce de süreyi kısaltabiliriz.

Sözleşmeli Personel Temini

Hangi Firmalara Sözleşmeli Personel Temini Sağlanıyor?

Firmamız tarafından sözleşmeli personel temini aşağıdaki kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere talep eden tüm birimlere bu hizmet sağlanmaktadır. Bunlar şunlardır:

  • Bankalar,
  • Okullar (Devlet/Özel),
  • Yurtlar,
  • Kreşler,
  • Dershaneler,
  • Hastaneler,
  • Özel firmalar.
Yarı Zamanlı Personel Temini

Bu tür hizmet firmalara özellikle dönemsel işe alma ve işten çıkarma politikaları karşısında personel ile yasal özlük hakları noktasında herhangi bir problem yaşamayacak olmalarıdır. Ayrıca, sizin için temin etmiş olduğumuz personelin rutin kontrolleri de firmamız uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Yarı Zamanlı Temizlik Personeli

Yarı zamanlı temizlik personeli günlük temizlik işlemlerinin yerine getirilmesi için verilen hizmettir. Bu hizmet kapsamında özellikle belirli gün ve günlerde merasimlerde, törenlerde, balolarda, toplantılarda, seminerlerde belli bir saat aralığında temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi için yarı zamanlı temizlik personeli temin edilmektedir. Yarı zamanlı temizlik personeli ile ev-ofis temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi amacıyla da kullanılabilmektedir.

Unutmayın temizlik işlemleri hakkıyla yerine getirildiğinde daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam oluştururken, temizlik yapılmayan yerler ise tam aksine her türlü hastalığa davet çıkarmaktadır. Ayrıca, personel uzun sürekli yanınızda olacağı için artık bir güven ortamı oluşacaktır.

Sözleşmeli personel temini ile ilgili tüm işlemler ve bilgilendirme için https://www.ankaradmrtemizlik.com/iletisim . Sözleşmeli personel temini ile firmanızın uzun süreli veya kısa süreli profesyonel, eğitimli temizlik personeli ihtiyacı karşılanmaktadır.

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz