Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği çalışan sayısının oldukça kalabalık olması ve çalışma alanının diğer ofis tarzı işyerlerine göre daha geniş ve büyük alana sahip olması sebebiyle fabrika temizliği kavramı da işveren ve çalışanlar açısından oldukça önem arz etmektedir. Temizlik yapılacak alanın geniş ve ortamın kalabalık olması sebebiyle profesyonel bir ekibe hatta kalabalık bir ekibe ihtiyaç duyulabilmektedir.

Fabrika temizliği fabrikanın üretim amacına göre değişim göstermektedir. Fabrika hangi alanda hizmet vermekte veya üretim yapmakta ise fabrika temizliği de ona göre değişim göstermektedir. Fabrikanın üretim alanına göre her gün bırakacağı atıklar ve yüzlerce çalışanın gün içinde bıraktığı atık ve kirler profesyonel ekip eşliğinde temizlenmesi gerekmektedir. Bu profesyonel fabrika temizliği hizmetini sizlere Ankara DMR Temizlik firmamız sağlamaktadır.

Fabrika temizliği hem sağlık hem de çalışanların motivasyonunun yükselmesi için oldukça önemli bir temizlik alanıdır. Önemi oldukça yüksek olmasının yanında aynı zamanda temizleme alanının geniş olması sebebiyle de profesyonel bir destekle daha hızlı ve kolaylık sağlanmaktadır. Fabrika temizliği günlük olarak yapıldığı gibi, haftada 2-3 gün, ayda 3-4 kez olacak şekilde periyodik olarak da yapılmaktadır. Size özel ve fabrika durumunuza göre oluşturulacak takvime göre fabrika temizliği hizmetini bizden alabilirsiniz.

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrika temizliği faaliyet alanına göre değişkenlik göstermektedir. Temel ayrım olarak fabrikanın gıda üretimi yapması veya endüstriyel üretim yapan fabrikalar şeklinde ayrım yapabiliriz. Bu temel ayrıma göre fabrika temizliği Ankara ilinde yapılmaktadır. Fabrika temizliği Ankara ilinde yapılırken üretim alanına göre kimyasal temizlik maddeleri kullanılmaktadır. Yani gıda üretimi yapan tesiste yoğum ve gıdalara zarar verecek kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Bunun aksine endüstriyel üretim yapan tesislerde de günlük temizlik malzemeleri kullanılmamaktadır. Fabrika temizliği Ankara ilinde büyük bir hassasiyet içinde yerine getirilmektedir.

Genel olarak fabrika temizliği şu şekilde yapılmaktadır:

  • Fabrika da bulunan camların içinden ve dışından silinmesi,
  • Çalışma alanlarının duvarların silinmesi,
  • Personelin kullanmış olduğu mobilyaların tozunun alınması,
  • Odalar içindeki çöplerin toplanması,
  • Fabrika içindeki personelin kullanmış olduğu lavabo ve tuvaletlerin temizlenmesi,
  • Merdiven ve asansör kabin temizliği,
  • İç ve dış mekân zemin temizliği,
  • Dış mekânın temizlenmesi,
  • Fabrikada kullanılan aletlerin temizliği,
  • Makinelerin temizliği.
Fabrika Temizliği Ankara

Fabrika Temizliği Yapan Firmalar

Genel temizlik, ev-ofis temizliği, dezenfektasyon hizmeti, dış cephe cam temizliği , güneş paneli temizliği gibi hizmet vermiş olduğumuz temizlik sektöründe fabrika temizliği konusunda da kendimize oldukça güven duymaktayız. Sektörde edinmiş olduğumuz uzun yıllara dayalı tecrübe ve deneyimlerimizle sizlere profesyonel ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Fabrika temizliği konusunda profesyonel destek almak isterseniz www.ankaradmrtemizlik.com/iletisim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz