Ev - Ofis Temizliği

İş yeriniz kendinize ait olabileceği gibi kurumsal bir firmada da çalışıyor olabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde gün içinde çok sayıda insan uğrayabilir ve sizinle etkileşim halinde olabilirler. Doğal olarak sizinle iletişim kuran kişilerin sağlığı da sizin sağlığınız kadar önem arz etmekte olacaktır. Sağlığın başında veya sağlıklı yaşam için ev-ofis temizliği oldukça önem arz etmektedir.

Ankara ilinde hizmet vermekte olan Ankara Dmr Temizlik olarak farklı alanlarda temizlik hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • Genel Temizlik,
 • Ev-Ofis Temizliği,
 • Dezenfektasyon
 • Sözleşmeli Personel Temini.
Ev Temizliği

Zor bir işte çalışan kadınlar, çocuğu olan kadınlar, evinde bir hasta yakınına bakan kadınlar veya gerçekten temizlik yapmayı sevmeyen kadınlar için ev temizliği profesyonel ve aynı zamanda güvenilir ekibimizle birlikte profesyonel temizlik cihazları yardımıyla sizlerin ev temizliği sıkıntısından kurtarmaktayız. Böylelikle sizin de sosyal hayata, çocuklarınıza ve yakınlarınıza daha çok zamanınız kalmış olacaktır. Ayrıca dış cephe cam temizliği ihtiyaçlarınız için https://www.ankaradmrtemizlik.com/dis-cephe-cam-temizligi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev Temizliği

Ev temizliği Ankara ili kapsamında ev temizliğinin yanı sıra villa temizliği, daire temizliği gibi temizlik hizmetleri de verilmektedir. Ev temizliği Ankara ilinde bulunan büromuzda profesyonel ekip ve profesyonel cihazlarla hijyen şartlarına uyum içinde gerçekleştirilmektedir. Ev-ofis temizliği işlemlerinde özellikle sizin ev için talep etmiş işlemler yapılmaktadır. Bu talepler genel olarak cam temizliği, banyo tuvalet temizliği, mutfak tezgâhı ve dolap içlerinin temizliği başta gelmektedir.

Özellikle ev-ofis temizliği esnasında lavabolarda, banyoda, tuvalette kullanılan bezler tek kullanımlık olup evin başka hiçbir yerinde temizlik için kullanılmamaktadır. Temizlik için gelen personelimiz o gün içinde sizin kendisine gösterdiğiniz alanların temizlik işlemlerinden öncelikle sorumludur. Ev temizliği Ankara ilinde yapmış olduğumuz temizlik ile size aileniz ile kaliteli vakit geçirmeniz için zaman oluşturmaktır.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Ev-ofis temizliği kapsamında ev temizliği yapılırken genel olarak şu şekilde yapılmaktadır:

Ev Ofis Temizlik Fiyatları
 • Camların silinmesi,
 • Duvar tozlarının alınması,
 • Halı, koltuk silinmesi,
 • Banyo-tuvalet temizliği,
 • Tüm zeminin süpürülmesi ve silinmesi,
 • Evdeki dolap ve objelerin tozunun alınması.

Ofis Temizliği

Çalışan bir birey olarak günlük yaşam saatimizin en az 8-9 saatini iş yerinde harcamaktayız. Doğal olarak ofis temizliği de ev temizliği kadar dikkat edilmesi gereken bir konu olmaktadır. Bazı ofislerde çalışan kişi sayısının fazla olması sebebiyle gün sonunda ciddi bir kirlenme ve hijyen problemi meydana gelmektedir. Hem ofis çalışanların sağlığı hem de ofise işlem için gelen müşterilerinizin sağlığı için ofis temizliğine çok önem vermemiz gerekmektedir. Ofis temizliği için genel olarak günlük temizlik, haftalık temizlik veya aylık temizlik şeklinde yaptırmak mümkündür. Her bir temizlik işlemi için uzman ekibimiz sizlere bir program sunarak temizlik isteğinize cevap vermiş olacaktır.

Ofis temizliği kapsamında; genel kullanım alan temizlik, tuvalet-lavabo temizliği, masa üstü ince temizlik ve cam silme işlemleri başta olmak üzere bizden istediğiniz diğer istemler yönünden de temizlik yapılmaktadır. Yapacağınız tek işlem www.ankaradmrtemizlik.com web adresimizden bizlere ulaşmanızdır.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev-ofis temizliği kapsamında ofis temizliği yapılırken genel olarak şu şekilde yapılmaktadır:

 • Ofis ortamında bulunan tüm çöp kovalarının boşaltılması ve çöp poşetlerinin değiştirilmesi,
 • Duvar gibi düz yüzeyler üzerindeki objelerin temizliği (Resim, dekoratif süs eşyası vb.)
 • Çalışma ortamında en çok elin temas ettiği telefon temizliği,
 • Masa üstü zemini ve masa üzerindeki objelerin temizliği,
 • Ofiste bulunan kapıların el ile temas eden kulpları, dolapların dış kapak ve iç tozlanmasına yönelik temizlik,
 • Çalışma odası ve diğer tüm zeminlerin temizliği,
 • İçeriye ferahlık verecek oda kokusunun sıkılması ile ofis temizlik işlemleri sonlandırılmaktadır.

Ev-Ofis Temizlik Fiyatları Nedir?

Ev-ofis temizlik fiyatları kendi içinde değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliklerin başında temizlenecek alanın büyüklüğü gelmektedir. Bunun yanında firmamızdan talep etmiş olduğunuz personel sayısı da ev-ofis temizlik fiyatları noktasında etki etmektedir. Ayrıca, temizlik esnasında kullanılacak malzemenin temini aşamasında temizlik malzemelerinin tamamı firmamız tarafında karşılanacak veya sizin tarafınızdan karşılanması durumu da ev-ofis temizlik fiyatları değiştirmektedir. Sağlıklı ve doğru bilgilendirme için bizimle irtibata geçiniz.

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz